ماشین سازی صفوی

محصولات

توضیحات کلی در مورد دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک

پوست کن های کنجد نیمه اتوماتیک با ظرفیت 100 کیلو در ساعت و 300 کیلو در ساعت موجود می باشد بدنه دستگاه تمام استیل است، به همین دلیل هر زمان که خواستید میتوانید دستگاه را بشویید.

دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک از سه بخش اصلی یک حوضچه آب نمک 2 مخزن دستگاه 3 تابلو برق تشکیل شده است

1_حوضچه آب نمک

این حوضچه دارای الکتروموتور سه فاز 0/37 کیلووات می باشد.دارای دستی جمع کن کنجد از روی سطح آب می باشد.بدنه این حوضچه تمام از استیل نگیر 304 ال ساخته شده است که کاملا بهداشتی و تایید شده توسط وزرات بهداشت می باشد و قابل شستشو می باشد.

2_مخزن دستگاه

این مخزن از جنس استیل 304 نگیر ال می باشد که کاملا بهداشتی و تایید شده توسط وزرات بهداشت می باشد و قابل شستشو می باشد. دارای پروانه مقاوم که از جنس استیل 304 نگیر ال است دارای الکتروموتور سه فاز 4 کیلووات می باشد.دارای دریچه اتوماتیک که توسط تابلو برق با فرمان توسط اپراتور خودکار باز و بسته می شود.

3_تابلو برق

تابلو برق دستگاه با فرمان اپراتور دستگاه را راه اندازی می کند که از اجزای مختلف تشکیل شده است کلید استپ استارت صفحه نمایش ، تابلو برق فرمان دهنده به دستگاه می باشد تا دستگاه بتواند به صورت اتوماتیک کار کند.

ظرفیت های دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک:

این دستگاه با ظرفیت های 100 کیلو در یک ساعت ، 300 کیلو در یک ساعت ، 500 کیلو در یک ساعت تولید می شود. شما میتوانید بر حسب نیاز خود سفارش داده تا براتون ظرفیت مد نظر را تولید کرد.

چگونگی کارکرد دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک:

بعد از اتصال دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک به برق، می توان کنجدهای بوجاری شده را داخل مخزن ریخت و تنظیمات لازم را از طریق بخش کنترل پنل (تابلو برق) بر روی دستگاه اعمال کرد. می توان از دستگاه با PLC و یا بدون آن استفاده کرد که اگر با PLC استفاده کنید تمامی عملکردها از جمله پوست گیری، باز شدن درب مخزن و هدایت آن به داخل حوضچه آب نمک و تخلیه بصورت اتوماتیک اجرا می گردد.

زمانی که دستگاه روشن می شود، عملیات پوست گیری شروع میشود. سپس PLC دستور باز شدن درب مخزن را صادر می کند و کنجدها به داخل حوضچه آب شور هدایت می شوند. تا پوست کنجد ها از دانه های کنجد جدا شود. بدین ترتیب پوست های کنجد ته نشین می شود و دانه های کنجد بر روی آب نمک (آب شور) باقی می ماند. در این مرحله PLC دستور به حرکت در آمدن دستی جمع کننده کنجد را صادر می کند تا کنجدهای جمع شده بر روی آب نمک جمع آوری شوند. در نهایت کنجد از حوضچه تخلیه می شود و به بخش دیگر منتقل می گردد تا برای بسته بندی آماده شود. قیمت دستگاه پوست کن کنجد متاثر از سیستم های موجود به کار رفته در آن می باشد. بهترین تجهیز برای بسته بندی کنجدها، استفاده از دستگاه های بسته بندی کنجد تمام اتوماتیک ماشین سازی صفوی است.

دلایل قابل توجیه اقتصادی و به صرفه بودن دستگاه پوست کنجد تمام اتوماتیک:

این نوع پوست کن بصورت کاملاً خودکار عمل می کند و جهت استفاده از آن فقط نیاز به یک نیروی انسانی دارد تا بتواند دستگاه را راه اندازی کند، همچنین سرعت عمل بالا در جداسازی پوست کنجدها دارد؛ در نتیجه در زمان و هزینه های کارگری صرفه جویی می شود.

از سوی دیگر این پوست کن ها به قطعاتی استاندارد مجهز شده اند که در افزایش طول عمر آنها و قیمت دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک تاثیرگذارند و این عامل سبب شده تعمیر و نگهداری کم هزینه ای داشته باشند. استفاده از استیل 304L نگیر در ساخت بدنه مخزن و حوضچه آب نمک این دستگاه ها نیز در افزایش مقاومتشان موثر بوده است.

  • استفاده از استیل در ساخت مخزن و حوضچه آب نمک
  • عملکردی کاملاً اتوماتیک به علت داشتن سیستم PLC
  • امکان استفاده بصورت دستی (تنظیم روی حالت بدون سیستم PLC)
  • فقط نیاز به یک نیروی انسانی می باشد.
  • قابلیت جداسازی آسان پوست از دانه کنجد.
  • دارای تابلو برق با نمایشگر PLC
  • تولید با ظرفیت 100 کیلو در یک ساعت و 300 کیلو در یک ساعت
  • طراحی شده با برق سه فاز (در حالت 100 کیلو در یک ساعت به صورت تک فاز قابل ساخت می باشد.)
  • راندمان بالا (بدلیل جلوگیری از چسبیدن مواد به دیواره دستگاه)
  • برخورداری از یک سال گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش 5 ساله

برای خرید یک پوست کن کنجد تمام اتوماتیک مناسب، باید آن را از لحاظ کلی آنالیز نمود. برای مثال جنس این دستگاه در فرآوری و عدم آلودگی محصول نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارد، اگر جنس مخزن و سایر بخش های دستگاه که مستقیماً با کنجد در ارتباط اند از استیل باشد، بهتر است؛ زیرا بعد از هر بار استفاده به راحتی می توان آن را شست. قطعات کاربردی باید از نوع مصرفی باشند تا در صورت نیاز بتوان به راحتی آنها را تعمیر و یا تعویض کرد، این عامل در افزایش طول عمر و قیمت دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتیک موثر است.

ظرفیت پوست کن باید مطابق با نیاز انتخاب گردد، ظرفیت های بالا در مواردی مناسب هستند که نیاز به پوست کنی مقدار زیادی کنجد باشد، اما اگر نیاز به پوست کن کنجد کمتری باشد، ظرفیت پایین را انتخاب کنید. این دستگاه ها در دو حالت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند، بنابراین باید از قبل تعیین کرد که کدام برایتان مناسب تر است. اگر می خواهید دستگاهی تهیه کنید که هم بتوان توسط آن عملیات پوست کنی را بصورت اتوماتیک اجرا کرد هم دستی، نوع اتوماتیک گزینه ایده آلی است. در غیر این صورت نوع نیمه اتوماتیک را انتخاب کنید.

پیشنهادی عالی برای درآمد زایی:

اگر دنبال شغل دوم و پردرآمد هستید که وقتتونو زیاد نگیره، تبریک میگم. شما می تونید با پیوستن به گروه ماشین سازی صفوی، درآمدتونو میلیونی افزایش بدین. این کار حالت دورکاری داره و هر جایی از کشور که باشین، می تونین با تبلیغات محصولات ماشین سازی صفوی در شبکه های اجتماعی، کسب درآمد کنید.

برای تبلیغ در این زمینه، تنها باید به یک گوشی موبایل یا هر تجهیز دیجیتالی دیگری دسترسی داشته باشید. حتماً فکر می کنید این کار سخته و از دست شما بر نمیاد، اما باید گفت این کار بیش از آنچه فکر می کنید، سادست و تنها وظیفه ای که بعد از تبلیغ بر عهده دارید، ارسال شماره مشتری به کارشناسان ماشین سازی صفوی است. مشتری توسط کارشناسان پرزنت شده و اطلاعات لازم را دریافت می کند. برای هر تبلیغی که به فروش دستگاه یا محصولی ختم میشه، درصد معینی به نمایندگان سیار تعلق می گیره که به شماره حسابشون واریز می شود.

شماره تماس کارشناسان فروش:

09193455228-09354111790-09331551821_09930888371

 

 

دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات

دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات دستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتوماتدستگاه پوست کن کنجد ، پوست کن کنجد ، دستگاه پوست کن کنجد تمام اتومات